7'li Balon Standı Kullanımı ve Toptan Satış

Tarih: 06.01.2024 19:05
7li Balon Standı Kullanımı ve Toptan Satış
Balon Standı Nedir?
Organizasyonlarda kullanım için balon standları mevcuttur. Bu balon standartları 3'lü Stand, 6'li Stand veya 7'li Stand olarak üretilmektedir. Alternatif olarak sektörel olarak diğer iş ortakları farklı çeşitlerde balon standı satışı bulundurmaktadır. YCK Balon olarak üretimini de sağladığımız 7'li Balon Standı Satışını gerçekleştirmekteyiz. 

7'li Balon Standı Nedir? 
7'li Balon Standı altında çemberi olan ve üstünde bulunan çubuklara 7 Adet farklı türde veya konsepte kullanabileceğiniz balonun takılmasını sağlayan balon aksesuarıdır. Bir çok organizasyon kullanılmaktadır ve alternatif olarak süsleme balonlarında da tercih edilmektedir. 

7'li Balon Standı Toptan Satın Alınması
Türkiye'de üretimini sağladığımız 7'li Balon Standlarımızı toptan satın almak için öncelikle web sitemize üye olmanız gerekmektedir. Web sitemizde yer alan tüm ürünlerde b2b ( toptan satış ) kanalı ile iş ortaklığı sağladığımızı bildirmek isteriz. 7'li Balon Standlarımız Koli içerisinde 55 Adet yer almaktadır. YCK Balon markasıyla üretilmektedir. Web sitemize üye olduktan sonra iletişim sayfasında yer alan bilgilerden bizimle iletişime geçerek B2b üyeliğinizi onaylatmanız durumunda indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz. 
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...