Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı

Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş sağlanılan ürüne göre teslimat süresi değişiklik göstermektedir. Baskısız ürünler 1-2 iş gününde kargo edilir. Baskılı ürünler ise sipariş durumuna göre sıraya alınarak sevkiyat yapılır. 
Baskılı ürünlerde kişiye özel baskılı balon seçeneği ile minimum 100 Adet tek yüze tek renk baskılı balon siparişi alınmaktadır. 
Teslimat yapılmamaktadır. Anlaşmalı kargolarımız ile ürünler şişmemiş olarak gönderilmektedir. 
Balonlar üzerine grafik şablonu hazırlanmaktadır, Logonuzu PDF, Vektörel, JPEG olarak çözünürlüğü yüksek formatta gönderilmesi gerekmektedir. 
Balonlara serigrafi tekniği ile baskı yapıldığından dolayı pantone renk baskısı yapılamamaktadır. Sadece baskı görseli gönderilen renge yakın bir tonta ayarlanıp baskı sağlanılmaktadır. 
Balonlar normal hava ile şişirildiğinde uçmaz. Helyum Gazı ile kullanım sağlanıldığında Uçan balon halini alır. YCK Balon olarak helyum gazı hizmeti sağlamamaktayız. 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...