Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı

Hakkımızda

 yckbalon.com.tr adresi olarak balon üretimi konusunda sahip olduğumuz kurumsal tecrübenin temelleri 25 yıl öncesine dayanmaktadır. Bir çocukluk hayali ve tutkusu ile yola çıkan ekibimiz bu alanda elde etmiş olduğu başarıları taçlandırarak 2016 yılında ilk üretim tesisini fabrikalaşma anlamında gerçekleştirmiştir. Yaşanan gelişme hem çalışma prensiplerimizi kalite ve saygınlık üzerine kurmamızı sağlarken hem de bölgesel bir tesis olmaktan çıkıp ulusal bir işletmeye dönüşmemizi mümkün kılmıştır. Firma çalışma esaslarımız yurt içinde her noktaya kaliteli ve sağlam ürünlerin ulaştırılmasını sağlamaktır.


Üretim Kapasitemiz

YCK Balon ailesi olarak yakalamış olduğumuz üretim kapasitesi ile sadece ülkemizde değil Avrupa'da da en önemli kurumlar arasında yer almamıza vesile olmuştur. Sahip olduğumuz 3500 metre kare kapalı alan sayesinde her zaman müşterilerimiz için kalite ve değer üretmeyi başarmaktayız. Üretim esaslarımız her zaman çocukların ve insanların temas ettiği ürünler olması nedeni ile lateks balon ürünlerinde kimyasalların zararlı etkilerini ortadan kaldırmaktır. Bu nedenle düzenli periyotlarda tekrarlanan sağlık bakanlığı destekli nitrozamine testleri ile ürünlerin maksimum düzeyde kimyasallardan yalınlaştırılmasını sağlamaktayız.


Yıl içine ulaşmış olduğumuz 10 milyon adet balon üretimi ile sektörün hem kalite hem de süreklilik sunan en önemli temsilcisiyiz. Ayrıca baskı teknikleri uygulanacak ürünlerde ise firmamız yıl içinde 6 milyon baskı ile bu alanda da rekor kıran üretimlere imza atmaktadır. Üretim söz konusu olduğunda sürekliliğin altını çizmeyi doğru bulan firmamız Türkiye de her noktaya düzenli olarak göndermeyi taahhüt etmeyi kabul ettiği ürünlerin daima tam vaktinde ve zamanında gerçekleşmesi üzerinde yoğun mesai harcamakta ve verdiğimiz zamanında teslimat sözünü daima yerine getirmekteyiz. Bu yönü ile ele alındığında ticarette güven ve sözlerin tutulması konusunda da etik sorumluluklarımızı daima yerine getirmekteyiz.


Üretim Tekniğimiz ve CE Standartlarında Üretim Anlayışımız
            Üretim politikalarını Ar-ge çalışmaları üzerinde inşa eden YCK Balon ailesi olarak mutlu çalışan ve kaliteli üretim araçlarını birleştirmeyi sorumluluklarımız arasında görüyoruz. Defo barındırmayan ve istenilen kaliteyi ve dayanıklılığı daima sunan ürünlerin üretimi alanında görev alan tüm takım arkadaşlarımız için firma olarak düzenli eğitim olanakları sağlıyoruz. Bu sayede teknoloji ile paralel ilerleyen üretim makinelerinin daha verimli ve kaliteli üretim yapabilmesi için uygun alt yapıyı oluşturuyoruz. Üretim ortalamasına bakıldığında %99.8 kalite sunan yckbalon.com.tr bu yönü ile Türkiye de lider üretim tesisi olmayı başarmış durumdadır. Ürettiğimiz ürünler her zaman son paketleme öncesinde mutlaka renk desen ve bütünlük testlerinden geçirilerek müşterilerimizde hayal kırıklığı yaşatmaması için muhakkak %100 kontrol edilmektedir. Söz konusu görsellik olduğunda bulunduğu her ortama canlılık katan balonların üretiminde ve baskılarında yaşanan her türlü sorun görsel sıkıntılar yaratmaktadır. Bunun bilincinde hareket eden kalite ekiplerimiz müşterilerimiz her zaman korumaya yönelik tedbirler alarak üretim hatlarımızı yönlendirmektedir.


           Üretim çeşitliliği konusunda da son derece sağlam bir alt yapıya sahip olan firmamız 12 inç ürünlerden başlayarak söz konusu tüm modellerin üretimini gerçekleştirmektedir. Balon dünyasında son dönem yaşanan çeşitlilik özellikle baskılı ve resimli balonların büyük talep görmesini sağlamıştır. Firma olarak serigrafi uygulamasını ilk başlatan nokta olma özelliği taşıyan üretim tesislerimiz talepleriniz doğrultusunda istediğiniz ürünler için baskı ve serigrafi uygulamalarını olağan üstü netlik ve sadelik ile gerçekleştirmektedir. YCK Balon ailesi olarak Avrupa standartlarında üretim yapan tesisimizde yer alan her üretim aracı üzerinde ayrı ayrı çalışmalar gerçekleştirmeyi uygun gördük. Bu çalışmalar neticesinde en kaliteli sonuçları sunan üretim tesisini ve makine parkurunu kuran kurumsal yapımız ile balon üretimi alanında hedeflerimizi başta Türkiye ve Bölge ülkelerde olmak üzere Avrupa da en büyük tesise dönüştürmektir. Bu nedenle firmamızın imzası olan her balon bizim için prestij ve değer olarak nitelendirilmektedir.Ürün Çeşitliliği ve Hedef Kitle


        YCK Balon ailesi olarak ürünlerimizi bireysel ve kurumsal markaların kutlamaları için üretmekteyiz. Bu nedenle balon ihtiyacı olan kırtasiye mağazaları, Organizasyon şirketleri, Kurumsal günlerde süsleme organizasyonları ve özel kullanım amacına uygun olarak tasarlanmış pek çok farklı alanda kullanılabilir balonlar üretiyoruz. Üretim alanımızda en önemli farkımız müşterilerimize her zaman uzun vadeli çalışmalar ile hizmet verişimizdir. Bu sayede yıl içinde ihtiyacınız olan balon miktarı üzerinden sözleşme imzalamamız ve bu sayede fiyatlarda çok daha uygun koşullar ortaya çıkabilmektedir.
yckbalon.com.tr adresinde yer alan ürünlerden hem bireysel hem de kurumsal firmalar sipariş verebilmektedir. Uzun vadeli çalışma yapmak isteyen iş ortaklarımızın bizlere bu isteklerini mutlaka iletişim birimlerimiz aracılığı ile isteklerini bildirmeleri büyük önem taşımaktadır. İstanbul’dan tüm Türkiye’ye üretim hizmeti sunan firmamız toptan siparişlerin fiyatlandırmasını ayrıca belirlemektedir.

Firmamız İstanbul içi teslimatları ve Yurt içi teslimatları anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca ürünlerimizi fiziki mağazamız üzerinden de temin edebilmeniz mümkündür. Sipariş vermek ve çok daha fazla ayrıntı için bizimle iletişim kurabilir ve kaliteli hizmet ile balon ihtiyaçlarınızı sorun olmaktan sonsuza dek çıkarabilirsiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...