Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı

Ay Yıldız Baskılı Balon

Tarih: 15.08.2023 18:00
Ay Yıldız Baskılı Balon
Ay Yıldız Baskılı Balon
YCK Balonun Ay yıldız baskılı balonu, Türk bayrağının temsil ettiği milli değerleri ve gururu simgeliyor. Balonun üzerinde yer alan kırmızı, beyaz ve ay yıldız motifleri, Türkiye'nin bağımsızlık ve birliğini temsil ederken, bu özel tasarım aynı zamanda bir kutlama veya özel etkinlikte kullanılmak üzere özel olarak hazırlanmıştır. Ay yıldız baskılı balon, milli bayramlar, zafer kutlamaları, özel günler veya diğer ulusal etkinliklerde kullanılarak atmosferi daha da özel kılmak için ideal bir seçenek sunar. Balonlarınızı daha düzenli ve şık sergilemek için sitemizde bulunan balon zincir aparatlarını ve balon standlarını inceleyebilir hızlı ve kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. Bu balon, Türkiye'nin coşkusunu ve birlik duygusunu vurgulayan estetik bir şekilde tasarlanmış, özgün bir üründür, aynı zamanda milli kimliği ve bağımsızlık anlayışını yansıtarak özel anlara anlam katar.
YCK Balon markasıyla üretilen AY YILDIZ Baskılı Balonlar kırmızı balonlara çift yüz olarak uygulama yapılmaktadır. Balonlarımız 12" ebatında olup, 30cm standart reklam ve promosyon balonlarına Ay yıldız baskılı balon uygulaması yapılmaktadır. 
  • Kırmızı Renk Balonlara Beyaz Ay Yıldız Baskılı Balon
  • Standart Süsleme ve Dekorasyonlara Baskılı Balon
  • 12" Standart Ürün, 30 cm ebatındadır. 
  • Balonlarımız 3.0-3.3 Gr Ağırlığılındadır. 
  • 1 Paket içerisinde 100 Adet.
  • 1 Koli İçerisinde 50 Paket - 5.000 Adet balon yer almaktadır. 

Toptan Hazır Baskılı Balon siparişleriniz için web sitemize üye olarak fiyat indirim tanımlaması talep edebilirsiniz. 
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...