Tüm Ürünlerde Sepette %27 İndirim - Çok Al Çok Kazan. Aynı Gün Kargoda!

Balon Çubuk Set Nedir?

Tarih: 06.01.2024 19:21
Balon Çubuk Set Nedir?

Balon Çubuk Set Nedir? 

Balon Çubuk setler balonlar için kullanılan aksesuar olarak geçmektedir aynı zamanda baskılı balonlar en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Balon çubuk set 2 parça olarak satın alınmalıdır. Balon Çubuğunun kendisi ve balon küp olarak satın alınmalıdır. Farklı renklerde de üretilen balon çubuk setler web sitemizde Aksesuar kategorisinde yer almaktadır. 
 

Balon Çubuğu Nasıl Takılır?

Balon Çubuğu iki parça halde gönderilmekte olup küp ile çubuk kısım yer almaktadır. Küp kısmının alt bölümünde çubuk için yer bulunmaktadır ve parçalar birleştirilmektedir. Birleştirme esnasında çevirerek takılmalıdır ve küp kısmı içerisinde yer alan sıkıştırma parçasının kırılması otomatik gerçekleşmelidir.
 

Balon Çubuğu Nerede Satılır?

Balon çubuğu bir çok parti malzemesi satan firmada ve aynı zamanda yckbalon.com.tr 'de aksesuarlar bölümünde ve YCK Balon'un entegre olduğu bir çok pazaryerinde online olarak satışa sunulmaktadır. Ürünlerimiz 1. kalite üründen üretilmektedir. 
 

Balon Çubuğu Fiyatları

Balon Çubuk setler farklı renklerde ve farklı ebatlarda üretilmekte olup fiyatlar renk ve ebatlara göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar için web sitemizi inceleyebilirsiniz. 

 

Balon Çubuğu Toptan

Balon Çubuklarını toptan olarak satın almak istiyorsanız eğer öncelikle YCK Balon B2b Sistemine dahil olmanız gerekmektedir, sisteme dahil olduktan sonra indirimli fiyatlar baremli olarak yayınlanmaktadır. 1 Paket 100 Adet ( Set) 1 Koli 30 Paket (Set) Olarak satışa sunulmaktadır.  Toptan Çubuk Set için 30 paket ve altı olan siparişler sistem tarafından onay verilmemektedir. 
 

Balon Çubuğu 100 Adet 

Balon Çubuk Setler 1 paket içerisinde  100 Adet olarak standart satış prosüdürü ile satışa sunulmaktadır. 


 
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...