Balon Şişirme Makinesi

Tarih: 01.02.2024 22:36
Balon Şişirme Makinesi
Organizasyonlarınız için Balon Şişirme Makinesi ve Balon Şişirme Aksesuarları için web sitemizden alışveriş yapabilirsiniz ve aynı gün kargoda! 

YCK Balon olarak ithalatını sağladığımız Balon Şişirme Makineleri Perakende ve Toptan olarak yckbalon.com.tr üzerinden satışa sunulmaktadır. Perakende Fiyatları standart olarak web sitemizde yer almaktadır. Toptan alımlar için B2b ( Bayi) Onaylanması gerekmektedir. 

Standart 220W elektrik ile çalışmakta olan balon şişirme makinesi, pratik ve kolay kullanımı bulunmaktadır.  Aynı anda 2 tane balon şişirebilir veya sensörlü olarak kullanım yapabilirsiniz. Standart ürünlere göre daha az ses ile çalışır ve şişirme hızı oldukça yüksektir. Kaydırmaz ayakları sayesinde ürünün düşme tehlikesi en aza indirilmiştir. 

YCK Balon web sitesinde yer alan tüm balon ve balon ürünleri ile kullanıma uygundur, uzun süreli çalışma için de tavsiye edilen ürün arasında yer almaktadır. Organizasyon firmalarının süsleme balonu şişirmesinde veya balon süsleme esnasında kullanım için uygundur. 

Doğum günleri, bebek duşları, bekarlığa veda partileri, düğünler, nişanlar ve çeşitli organizasyonlar için ideal bir yardımcıdır.

Elektrikli balon şişirme makinesi, çeşitli organizasyonlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 

Kolay taşınabilirliği sayesinde etkinliklerinizi dilediğiniz yerde düzenleyebilirsiniz. 

Şık tasarımıyla her türlü dekorasyona uyum sağlar. 

Hızlı şişirme özelliği, hazırlıklarınızı hızlandırarak etkinliklerinizi daha keyifli hale getirir.

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...