Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı

Baskılı Balon Nedir

Tarih: 05.06.2023 16:42
Baskılı Balon Nedir

BASKILI BALON

Baskılı balonlar, genellikle reklam veya etkinliklerde kullanılan, üzerine özel tasarımlar, mesajlar veya marka logolarının baskıları yapılmış olan şişirilebilir lateks veya folyo malzemeden üretilen dekoratif objelerdir. Bu balonlar, çeşitli renk ve boyutlarda olabilirler ve genellikle etkinlik alanını süslemek, bir kampanyayı tanıtmak veya bir mesajı iletmek amacıyla tercih edilirler. Web sitemizi ziyaret ederek hızlı ve kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. Baskılı balonlar, promosyon malzemeleri olarak da kullanılarak bir etkinliği veya markayı görsel olarak desteklemek için etkili bir araç olarak kabul edilirler. Balonlarınızı daha hızlı şişirebilmek için sitemizdeki balon şişirme makinelerini inceleyebilir hızlı ve kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. Balonun üzerine basılan grafikler veya metinler, organizasyonun amacına uygun şekilde tasarlanarak, etkileyici ve dikkat çekici bir görsel iletişim aracı olarak hizmet eder.

 

Reklam Baskılı Balon

Özel olarak yapılan baskı işlemleri sayesinde baskılı balon süsleme için ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanabileceğiniz seçenekleri arasında yer almaktadır. Özellikle açılışlarda veya organizasyonlarda ihtiyaç duyduğunuz miktarda sistem üzerinden vereceğiniz sipariş ile özel olarak yapılacak baskı ile hazırlanacak olan balonlara sahip olabilirsiniz. Resim veya yazı ile yapılacak baskı işlemleri için sistem üzerinden farklı kategorileri tercih edebilirsiniz. Standart Baskılı balon, punch baskılı balon gibi farklı tarzlarda hazırlanacak olan balon seçenekleri için baskılı balon kategorisi içerisinde aradığınız seçenekleri kolayca bulabilirsiniz. Toptan yapacağınız alımlar sayesinde daha uygun fiyat seçenekleri üzerinden yeterli sayıda sipariş vererek kısa süre içerisinde kargo ile yapılan teslimat sayesinde adresinize teslim alabilirsiniz.

 

Özel Baskılı Balon

Kişiye özel baskılı balon çalışmalarında fotoğraf, resim veya hazır şablon tasarımları baskı uygulaması gerçekleştirilebilir. Doğum günü, sünnet, parti ve diğer etkinlikleriniz için kullanıma uygun olarak dizayn edilebilir. Fotoğraf baskılı balon çalışmaları tram uygulaması ile yapılmakta olup sadece; tek yüze tek renk baskı olarak sipariş kabul edilmektedir.

 

Baskılı Balon Fiyatları

Özel olarak yapılan çalışmalarda fiyatlandırmalar yapılan çalışmanın baskı rengine ve baskı yüzüne göre belirlenmektedir. baskılı balon fiyatları ile ilgili bilgi almak için sitemizi kontrol edebilir veya iletişim sayfamızda yer alan bilgiler dahilinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siparişleriniz onay süreci sonrasında 3 / 5 İş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketi ile tarafınıza gönderilmektedir. 
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...