Tüm Ürünlerde Sepette %27 İndirim - Çok Al Çok Kazan. Aynı Gün Kargoda!

Baskılı Balon Sipariş Süreci

Tarih: 09.06.2023 18:16
Baskılı Balon Sipariş Süreci

Logo baskılı balon, baskılı balon reklam ve tanıtım faaliyetlerinizde kullanabileceğiniz en minimum bütçeler ile yapılan reklam formasyonudur. Genellikle Türkiye genelinde balona logo baskısı pek çok sektör tarafından kullanılmakla birlikte promosyon balon olarak adlandırılmaktadır. Balon üzerine logonuzun baskısını yaptırmak istiyorsanız eğer belirli kriterler yer almaktadır.

Logo Baskılı Balon

Logo baskılı balonlar ile markanızı veya kampanyalarınızı rahatlıkla müşterilerinize iletebilirsiniz. Balona baskı yapılmasını istediğiniz logonuzdaki baskı renkleri maliyetlerinizi doğrudan etkilediğinden dolayı öncelikle balona baskı yapılacak olan görselin kaç renk baskıdan oluşacağını belirlemeniz gerekmektedir. Baskı renginizin artması/çoğalması durumunda minimum sipariş adetleri de değişiklik gösterecektir. 

 

Teknik olarak promosyon balon çalışmalarında Tek yüze 4, diğer yüze iki renk veya tek yüze beş renk baskı çalışması yapılabilir.  Yerli Üretici ve İmalatçı statüsünde yer alan firmamız kendi formatında dizayn ettiği makine parkuru ile günlük/aylık üretim programını belirlemektedir. Böylelikle ihtiyaç durumuna göre hızlı sevkiyat veya acil sevkiyat işlemlerini seri bir şekilde tamamlamaktadır.

 

Reklam ve Promosyon aracı olan promosyon balonlar; açılışlar, tanıtımlar, kampanya duyuruları ve etkinliklerde sıkça kullanılmakla birlikte çocuk bulunan her ortamın vazgeçilmezi olarak varsayılmaktadır. Balon üzerine yaptıracağınız baskı sayesinde müşterilerinize veya ziyaretçilerinize en etkili şekilde mesajınızı iletebilirsiniz. Markanızı duyurmanın yanı sıra; marka bilinirliği açısından da bir çok aktivitelerde de kullanılmaktadır.  Balonlar rengarenk olması açısında da çok fazla önem taşımaktadır. Geliştirdiğimiz balona baskı makinelerimiz ile balon üzerine logo, resim ve fotoğraf baskıları da mümkündür. 

 

 

Kişiye Özel Baskılı Balon

Doğum günü, evlilik yıl dönümü, sünnet, düğün, nişan gibi bir çok etkinlik için kişiye özel baskılı balon seçenekleri kullanılabilir. YCK Balon markasıyla üretilen ürünlerde bu etkinliklerin bir parçası olma yolundadır. Balon üzerine yaptıracağınız fotoğraf baskılı balon ve resim baskılı balonlar sayesinde gerçekleştireceğiniz etkinliklerde farklılık oluşturabilirsiniz Böylelikle helyumlu baskılı balon olarak kullanım sağlayabilirsiniz. 

 

  • Helyumlu balon kullanmak istiyorsanız eğer; Bölgenize en yakın parti evi ve parti shop üzerinden helyum temini sağlamanız gerekmektedir. Firmamızın üretmiş olduğu tüm ürünlerde helyum kullanılmakta olup, helyuma uyumlu balonlar üretmekteyiz. 
  • Bölgenizdeki bayilerden veya balon satıcı firmalardan alacağınız balonlar ile helyumlu balon yani uçan balon yapabilirsiniz. 

 

Fotoğraf Baskılı Balon Detayı

Balonlara baskı uygulaması serigrafi tekniği ile gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden baskı tekniğine uygun bir şekilde fotoğraf baskılı balon gerçekleştirilmektedir. Bir balonun üzerinde resim baskısının görünmesini istiyorsanız eğer koyu renk balon veya açık renk balonlar üzerine SİYAH renk olmak şartıyla baskı uygulaması gerçekleştirilebilir. 

Göndereceğiniz fotoğrafın çözünürlüğü baskı kalitesini doğrudan etkileyeceğinden dolayı çalışmanızı şirket whatsapp numaramıza  veya iletişim sayfasında yer almakta olan mail adresiyle bize ulaştırabilirsiniz. Baskı kalitesini yüksek olması ve yapılan çalışmanın iyi bir şekilde dizayn edilmesi için çözünürlüğü yüksek formatta resim/fotoğraf çalışmaları iletiniz. YCK Balon, gönderilen çözünürlüğü düşük formattaki çalışmaları kabul etmeme hakkına sahiptir.

 

 

Baskılı Balon Sipariş Süreçleri

Siparişler belirli süreçler dahilinde kabul edilmektedir. Sipariş sürecinizi hızlandırmak istiyorsanız eğer iletişim sayfamızdaki bilgiler dahilinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim esnasında; logonuzu veya çalışmanızı png, jpg veya PDF formatında hazırlamanız gerekmektedir eğer çalışmanız yer almıyorsa logonuzun çözünürlüğü yüksek formatını bize iletmeniz yeterli olacaktır. Grafik Departmanımız göndereceğiniz çalışma ile ilgili şablon uygulaması sağlayacaktır. 

 

Göndereceğiniz çalışma balon üzerine dizayn edilecek olup, sipariş cari işlemleri tamamlanmadan baskıya dahil edilmemektedir. Bireysel ve Kurumsal müşterilerimiz için cari sistemimize dahil edilip tarafınıza ödeme ile ilgili bilgi beyan edilmektedir. Ödemesi tamamlanmayan siparişler balon baskı sıralamasına dahil edilmemektedir. Ürünlerimiz baskılı balon grubunda yer alması nedeniyle oluşabilecek hatalardan firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

 

Grafik Departmanı tarafından hazırlanan çalışmayı kontrol edip "onaylıyorum" ibaresini kullanmanız gerekmektedir. Sipariş süreçlerimiz onaylar dahilinde işlem görmektedir. Siparişinin ödeme işlemini kredi kartı veya havale ile iki farklı şekilde gerçekleştirmeniz istenilmektedir. Siparişleriniz belirlenen kargo tarih gününde ÜCRET ALICI şeklinde gönderilmektedir veya fabrikamızdan ürünlerinizi teslim alabilirsiniz. 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...