Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim. Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim. Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim. Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim.

Baskısız Toptan Balon

Tarih: 09.06.2023 18:10
Baskısız Toptan Balon

Baskısız balon ve sade balon birbiri ile en çok karıştırılan ürünlerdir. Bu nedenle öncelikli olarak iki balon türünü birbirinden ayıran temel unsurları açıklamak doğru olacaktır. Sade balonlar düz beyaz renkte olurken baskısı balonlar her renk olabilmektedir. Baskı kelimesi balonun üzerinde özel bir şekil resim ya da logo çalışması olup olmadığına göre belirlenmektedir. 

 

Baskısız balon nedir?

Toptan baskısız balon Almak için öncelikli olarak toptan balon alma yönergelerini takip etmeniz gerekmektedir. Çünkü söz konusu bölümde toptan balon satışı ile ilişkili bütün detaylar yer almaktadır.

Firmamız toptan baskısız balon kullanımlarının büyük önem kazandığı organizasyon ve aksesuar işleri için uzun süreli dayanıklılık sunan balonların üretimini ve gönderimini yapmaktadır. Bu yönü ile bakıldığında ihtiyacınız olan balon miktarı kaç olursa olsun eğer minimum bir koli yani 10 paket üründen fazla sipariş verirseniz toptan balon hizmeti çerçevesinde hizmet almanıza olanak sağlayacaktır.

Organizasyonlar ve partiler için olmazsa olmazlardan olan balonlar uygun maliyetleri ve kolay işlenebilme özellikleri ile kısa süre içinde oldukça geniş hacimli alanlarda en ideal ve yalın görüntünün ortaya çıkmasına olanak tanıyacaktır. 9’İnç ile 12’inç arasında değişen balon modellerimiz toptan balon siparişleriniz ile satın alabileceğiniz ürünlerdir.

 

Baskısız Balonda Aranan Özellikler

Toptan baskısız balon üretimi ve satışı sunan firmamız toptan baskısız balon ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere yapmış olduğu çalışmalar doğrultusunda en kaliteli balonların üretimini İstanbul da yer alan üstü ile karşılamaktadır. Ayrıca yapmış olduğumuz yatırımalar ile pastel renkleri içine alan 15 renk ve 18 metalik renkte balon üretimi yapabilmektedir.

 

Baskılı ve Baskısız Balon Kullanımları

Toptan baskılı 12’inç ve Toptan baskısız balon 9inç sınıflarında her ihtiyaca uygun balon üretimi yapan firmamız bu nedenle Avrupa standartlarına göre üretmiş olduğu balonları son derece uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır. Bu nedenle üretimden satışa kadar tüm hat içinde yer alan ekiplerimiz yapılan iyileştirmeler ile son derece uygun fiyatlı balon satışları için alt yapı sunmaktadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...