Helyum Gazı ve Lateks Balon Kullanımı

Tarih: 06.01.2024 19:56
Helyum Gazı ve Lateks Balon Kullanımı

Helyum Gazı Nedir?

Helyum gazı kullanımı balonun havada kalmasını ve uçan balon olarak kullanılmasını sağlar. Satın alacağınız her balon normal hava ile şişirilmesi durumunda normal balon statüsünü sağlar ancak helyum gazı kullanımı uçan balon olmasını sağlar.  Helyum Gazı satın alınırken orjinalliği kontrol edilmelidir.

Helyum Gazı ile Balon Kaç Gün Havada Kalır?

Lateks balonlar ile helyum gazı kullanımı sonrasında balonlar 8-10 Saat arasında Helyum Gazı kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Lateks Balonların daha fazla hava kalmasını sağlamak için belirli malzemeler kullanılarak bunun süresi uzatılabilir ancak tamamen süresiz olarak havada kalması sağlanılamaz. 
 

Lateks Balon Jel Nedir? 

Lateks balonlar ile Balon Jeli kullanımı sonrasında uçan balonun havada kalma süresini uzatabilirsiniz ancak helyum jel satışı YCK Balon'da bulunmamaktadır. Ürettiğimiz balonlarımızın tamamı piyasa koşullarında satılan ürünlerle kullanıma uygundur. 


Makale Bilgilendirme amacıyla yazılmıştır. Helyum Gazı kullanımında yaşanılan problem veya sorunlar YCK Balon bilgilendirmesine dahil değildir. 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...