Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim. Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim. Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim. Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim.

İstanbul Baskılı Balon

Tarih: 09.06.2023 18:18
İstanbul Baskılı Balon

İstanbul; Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasından sağlanılan baskılı balon siparişleri fabrika teslim seçeneği ile işleme alınıp kısa süre içerisinde baskı işlemi tamamlanabilmektedir. YCK Balon markasıyla üretilen tüm ürünler yerli balon imalatçısı statüsünde yer almakla birlikte İstanbul'da bulunan fabrikamızda üretilmektedir. YCK Balon kaliteli lateks balon grubu üretimi sağlamakla birlikte; iç mekan balonları, dış mekan balonları, punch balon imalatı gerçekleştirmektedir. Kaliteli Lateks balon seçenekleri yanısıra balon baskısı alanında geliştirilmiş makine parkuru sayesinde kısa sürede siparişlerinizi hazırlayıp size teslim edebiliriz. Geliştirmekte olduğumuz makine parkurumuz ve balon baskı makinelerimiz sayesinde tek yüze beş renk balon baskısı sağlamakta olan firmamız, serigrafi alanında uzmanlaşmış kadro ile kendi bünyesinde yer alan makine mühendisleri tarafından makinelerini kendisi dizayn etmekle birlikte sektöre uyumlu hale getirmeyi hedeflemektedir.

2016 yılından beri hizmet sağlayan firmamız yurtiçi ve yurtdışı pazar ağına üretimler gerçekleştirmekte ve balon üretim - balon baskı makine parkurunu güncellemektedir. Baskısız balon siparişleriniz 15.00'a kadar tamamlanması durumunda aynı gün kargoya teslim edilmekle birlikte baskılı balon sipariş grubunda ise standart sipariş sürecimiz bulunmaktadır. 

 

Siparişlerinizi fabrikamızdan teslim almak istiyorsanız eğer müşteri temsilcinize bildirmeniz gerekmektedir, aksi durumda fatura adresinize ürünleriniz kargolanmaktadır. Kargolar ücret alıcı olarak gönderilmektedir.

 

YCK Balon, 7/24 Üretim ve İmalat olarak çalışma prensibi içerisinde üretim sağlamaktadır. Ürünleriniz fabrikamızdan teslim almak istiyorsanız eğer istediğiniz saat diliminde teslim alabilirsiniz. Siparişlerinizi pazarlama/satış mesai saatleri dışında da fabrikamızdan teslim alabilirsiniz. E-Fatura mükellefi olduğumuzdan dolayı faturanız sistemde kayıtlı olan mail adresinize gönderilmektedir. ​Sitemiz üzerinden online baskılı balon siparişlerinizde logonuzu veya çalışmanızı iletişim sayfasında yer alan bilgiler dahilinde bize iletmeniz gerekmektedir. Grafik departmanının sağlayacağı çalışma sonrasında baskıya dahil edilmektedir.

 

Balon Fiyatları

Farklı alanlarda kullanım için hazırlanmış olan baskılı balon modelleri özellikle kullanıcıların amaçlarına uygun şekilde tercih yapmasını sağlamaktadır. Gerçekleştirilen organizasyonlar sırasında iç veya dış mekanda kullanıma uygun şekilde hazırlanmış olan balon seçenekleri değerlendirilebilir. Geniş ürün seçeneği ile hizmet vermekte olan firma bu alandaki taleplerinizi en kısa süre içerisinde karşılamaktadır. Profesyonel şekilde gerçekleştirilen imalat çalışmaları sayesinde kullanıcılar farklı logo veya yazı içerikli şekilde yapılan baskı çalışmalarından yararlanabilirler. Aynı modellerde farklı renk seçeneklerin bulunması özellikle mekana uygun şekilde seçim yapılmasını sağlamaktadır. Kaliteli malzemelerle yapılan imalat çalışmaları tercih edilen her modelin uzun süre sorunsuz şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. İtinalı şekilde gerçekleştirilen baskı çalışmalarının ardından hazırlanmış olan balonlar kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir.

 

Baskılı Balon İmalatı

Baskılı şekilde hazırlanmış olan balonlar arasından tercih yapmak isteyenler site üzerinden farklı modelleri değerlendirerek en uygun seçeneği belirleyebilirler. İsteğinize göre gerçekleştirilecek olan çalışmalar doğrultusunda hazırlanacak olan balonlar en kısa süre içerisinde kargo ile belirttiğiniz adrese ulaştırılmaktadır. Modellere göre belirlenmiş olan farklı fiyat seçenekleri üzerinden satış yapılmaktadır. Kullanıcılar en uygun seçeneği belirleyerek verecekleri siparişler doğrultusunda satın alma işlemini yapabilirler. Profesyonel şekilde yapılan balon imalat çalışmaları ile bu alanda yapmış olduğunuz talepleri karşılayan firma müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. İmalattan satışa sunulan balonlar arasından seçim yapmak isteyenler site üzerinden ayrıntılı inceleme yapabilirler.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...