Tüm Ürünlerde Sepette %27 İndirim - Çok Al Çok Kazan. Aynı Gün Kargoda!

İyi Ki Doğdun Hazır Baskılı Balon

Tarih: 15.08.2023 12:46
İyi Ki Doğdun Hazır Baskılı Balon
Firmamız bünyesinde üretilen tüm ürün ve tasarımlar YCK BALON grafikleri tarafından dizayn edilmektedir. Web sitemizden ürün ve fotoğraf alınıp kullanılması durumunda gerekli yasal işlem tabi olacaktır. 

"Iyi Ki Doğdun" baskılı balonlar, özel günlerde sevdiklerimize duygusal bir sürpriz yapmanın harika bir yolu. Renkli ve neşeli tasarımlarıyla öne çıkan bu balonlar, doğum günlerini daha da özel kılmak için ideal bir seçenek sunuyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olmaları, uzun süre boyunca şişkinliklerini korumalarına olanak tanır, böylece özel anıları daha uzun süre yaşayabilirsiniz. Ayrıca, hediye kutusu ve hızlı teslimat imkanlarıyla birlikte gelmeleri, sürprizi planlamayı kolaylaştırıyor. "Iyi Ki Doğdun" baskılı balonlar, sevdiklerinizin yüzündeki gülümsemeyi büyütmek ve özel günleri unutulmaz kılmak için eğlenceli ve anlamlı bir seçenek sunuyor.

Böylelikle satın alacağınız iyi ki doğdun baskılı balonlarda Karışık Model Kodu ile olanları satın almanız durumunda 1 paket içerisinde 100 Adet ve site içerisinde yer alan 10-20-30 farklı modelin bir paket içerisinde toplanmış halini satın almış olursunuz. 
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...