Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim. Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim. Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim. Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim.

İyi Ki Doğdun Hazır Baskılı Balon

Tarih: 15.08.2023 12:46
İyi Ki Doğdun Hazır Baskılı Balon
Firmamız bünyesinde üretilen tüm ürün ve tasarımlar YCK BALON grafikleri tarafından dizayn edilmektedir. Web sitemizden ürün ve fotoğraf alınıp kullanılması durumunda gerekli yasal işlem tabi olacaktır. 

İyi ki doğdun hazır baskılı balonlar bir çok farklı modelde ve çeşitte farklı farklı üretilmektedir. Pastel Hazır Baskılı Balon, Metalik Hazır Baskılı Balon ve bunun yanı sıra her model kendi içerisinde çeşitlere ve grafik dizaynlarına ayrılmaktadır. Baskılı Balonlarda sunulan en büyük özelliklerimizden bir tanesi yapılan her grafik sistem üzerinde bulunan en son ki kodlama da "KARIŞIK MODEL" olarak tüm grafiklerin ve çalışmaların tek bir paket içerisinde toplanmasına sebebiyet vermektedir. 

Böylelikle satın alacağınız iyi ki doğdun baskılı balonlarda Karışık Model Kodu ile olanları satın almanız durumunda 1 paket içerisinde 100 Adet ve site içerisinde yer alan 10-20-30 farklı modelin bir paket içerisinde toplanmış halini satın almış olursunuz. 

İyi ki doğdun hazır baskılı balonlardan toptan satın almak istiyorsanız eğer öncelikle yckbalon.com.tr 'ye üye olmanız ve firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kriterterler uygun olması durumunda B2B sisteminiz aktif edilecektir ve indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz. 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...