Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim. Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim. Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim. Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim.

Kişiye Özel Baskılı Balon

Tarih: 09.06.2023 18:12
Kişiye Özel Baskılı Balon

Kişiye Özel Baskılı Balonlar

Kişiye Özel Baskılı Balonlar düğün, nişan, doğum günü, sünnet, evlilik teklifi gibi özel günlerde kullanılan bir balon çeşididir. Bu balonların genelikle üzerine isim, fotoğraf veya desen bastırılabildiği için tercih edilmektedir. Hatta bazı durumlarda firmalar ticari bir amaç için logosunu da bu balonlar üzerine bastırabilir.

İsim Yazılı Balon yada Baskılı Balon yaptırmak isterseniz, ilgilendiğiniz ürün Kişiye Özel Baskılı Balonlar kategorisine girmektedir. Yani aradığınız tarza balonlar, kesinlikle bu kategoride mevcuttur.

 

Kişiye Özel Tasarımlar

Kişiye Özel Tasarımlar, diğer balonlardan farklı olduğu için özel konsepte girmektedir. Özel konsept balonları hazırlatmak için ayrı bir tasarım yapılmaktadır. Farklı font ve yazı şekli kullanılarak balon istediğiniz şekli alabilir. 

 

İsim Yazılı Balonlar

Bu balonlar, özel günlerde daha çok kullanılmaktadır. Örneğin yeni doğan bir bebeğin ismini balonlara yazdırıp, bu güzel günü kutlayabilirsiniz. Bu Kişiye Özel Balonlara yalnızca isim değil, isteğiniz doğrultusunda uzun bir cümle de yazılabilmektedir. Bu tercih tamamen size kalmıştır. Ayrıca bu balonlar, renk kısıtlaması taşımadan işlendiği için daha özgün ve daha çok alternatif sahibidir. Bu da sizin tercih edebileceğiniz font ve yazı şekillerinin sınırı olmadığının göstergesidir.

 

Fotoğraf Baskılı Balon

Fotoğraf Baskılı Balonlar, kalitede kusur olmaması için yüksek çözünürlüklü görsellerle yapılmaktadır. Balona Fotoğraf Baskısı yapılacağı durumda fotoğrafın kalitesi ve çözünürlüğünün yüksek olması, en net fotoğrafın verilmesinde önemli rol oynamaktadır. Bu konuda titiz davranmak, müşterinin daha iyi bir sonuç alması için gereklidir. Eğer fotoğraf kaliteli çekildiyse bile, Whatsapp, Skype, Messenger gibi platformlardan değil, mail üzerinden yollanması gerekmektedir. Aksi takdirde fotoğrafın çözünürlüğü düşmektedir.

 

Bu Konudaki Çalışma Yöntemimiz

Fotoğraf Baskılı Balon yapılırken, fotoğrafın balon üzerindeki orijinal görüntüsü kaybetmemesi için, fotoğrafın arka planı kesilmemelidir. Böylelikle fotoğraftaki doğallık kaybedilmemiş olur. Görselin durumuna göre de grafik çalışmaları yapılmaktadır.

Siz de Kişiye Özel Baskılı Balon yaptırmak isterseniz sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siparişiniz en kısa sürede elinize geçmektedir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...