Punch Balon

Tarih: 22.12.2023 10:12
Punch Balon

Punch Balon Nedir?

Punch Balonlar arka kısmında lastiği olan balonlardır. 14" ve 17" olarak farklı ebatlarda üretim yer almakla birlikte bir paket içerisinde 100 Adet rengarenk punch balon yani lastikli balon yer almaktadır. Punch balonlar üretim ve imalat itibariyle dilimli bir görünüme sahip olup bu yüzden dilimli balon olarakta yer almaktadır. 

 

YCK Balon markasıyla üretilmekte olan punch balonlar iki ebatta üretilmektedir. 14" inch Punch Balon ve 17" inch Punch Balon olmak suretiyle üretim gerçekleştirilir. Bir paket içerisine 100 Adet Karışık Renklerde punch balon konulmaktadır. 

 

Balonlar organizasyonlar, kutlamalar ve süslemelerin vazgeçilmez ürünleridir. Çocuklarında her zaman için vazgeçemediği eğlence araçlarından biri olan balonların bir çok çeşidi vardır. Özellikle punch lastikli balon çeşitleri hem süslemeler için hem de çocukların oynaması için çok tercih edilen balonlardır. Normal boyutlarda balonlara göre daha büyük olan punch lastikli balon çeşitleri büyük ebatlarda olması açısından daha çok tercih edilmektedir.

Kullanım alanları ve farklı renk seçenekleri ilepunch lastikli balonlar her ihtiyaca uygun olarak kullanılabilirler. Çocukların severek oynadığı kolay kolay patlamayan, lastiği ile ister ayaklarına isterlerse ellerine bağlayarak oynadıkları punch lastikli balon çeşitleri farklı renkleriyle de çocukların dikkatini çekmektedir.

 

Punch Lastikli Balonların Kullanım Alanları

 

  • Açılış organizasyonları
  • Şenlikler
  • AVM süslemeleri
  • Doğum günü süslemeleri
  • Nişan ya da sünet gibi cemiyetler
  • Çocuklar için düzenlenen etkinlikler

 

Daha birçok alanda kullanılabilen punch lastikli balon çeşitlerini birinci sınıf kalitede üreten firmamız ister toptan isterseniz de perakende satışlar ile hizmet vermektedir. Farklı renk seçeneklerinde isterseniz tek renk isterseniz birkaç renk bir arada olarak özel sipariş verebileceğiniz balonlar ile ortamlarınıza hareketlilik katabilirsiniz. Süslemelerde tek başına yeterli olabilecek balonlar büyüklükleriyle de ilgi görmektedir. Farklı ebatlarda da isteğe göre üretimini yaptığımız punch lastikli balonlar ile sağlamlığın garantisini veriyoruz.

 

Kendi üretimimiz olan punch lastikli balonlar yalnızca süslemelerde reklilik katmak ya da hareketlilik katarak dikkat çekmek için değil kullanıldığı alanlarda kolayca reklamınızı yapmanız içinde avantajlıdır. Baskılı olarakta üretimini yaptığımız balonlar üzerine firmanızın adını ya da amblemini bastırarak reklamınızı yapabilirsiniz.

 

Özellikle çocukların çok fazla ziyaret ettiği alanlarda baskılı punch balonlar dağıtarak reklamınızın kısa sürede çok fazla kişiye ulaşmasını sağlamış olursunuz. Çocuklar tarafından ellerinden düşürülmeyecek olması ve girdikleri her ortamda lastiklerinden tutarak hareketli bir biçimde oynanacak olması balon üzerindeki firma reklamınında dikkat çekmesini sağlayacaktır. Özellikle AVM’lerde çocukların ellerinde dolaştırdıkları balonların her girdikeri mağazada müşterilerin ilgisini çektiği bir gerçektir. Bu da AVM’ de bulunan diğer insanların sizin markanıza yoğunlaşmasına ve mağazayı ziyaret etmesine olanak sağlayacaktır.

 

Doğum günleri ve çocuklu organizasyonlarda da her yerde şişirilmiş balonlar görmek mümkündür. Büyük olması sebebiyle punch lastikli balonlar içerisine şeker, çikolata ve minik sürpriz hediyeler eklenerek şişirilmektedir. Bu içi sürprizlerle dolu balonları patlatarak eğlencelerine eğlence katan çocuklar hediye ve şekerlerle mutlu olurlar. İçerisinde her hangi bir şey bulunmasa da ellerinde kocaman balonlar ile birlikte eğlenceli vakit geçirirler. Lastiklerinden zıplatarak oynana balonlar yalnızca çocuklar için değil büyükler içinde stres atmaya yarayan bir eğlence aracı olmaktadır.

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...