Punch Balon Ne Demek?

Tarih: 08.01.2024 09:41
Punch Balon Ne Demek?
Punch Balonlar arka kısmında lastiği olan balonlardır. 14" ve 17" olarak farklı ebatlarda üretim yer almakla birlikte bir paket içerisinde 100 Adet rengarenk punch balon, lastikli balon yer almaktadır.
 

Punch Balon

YCK balonun Punch Balonu, özellikle çocukların ve parti severlerin ilgisini çeken eğlenceli ve renkli bir balon türüdür. Genellikle yuvarlak ve büyük bir şekle sahip olan Punch Balonu, içerisinde bulunan renkli kağıt parçacıkları veya konfetilerle doldurulmuş bir yapıya sahiptir. YCK Punch Balonları, partileri canlandırmak, etkinliklere eğlence katmak ve katılımcılara sürpriz dolu anlar yaşatmak amacıyla tasarlanmıştır. Bu balonlar, kutlamalara ve özel günlerdeki coşkuya renk katmak isteyenler için keyifli bir seçenek sunar.

Toptan Punch Balon

YCK Balon olarak toptan ve perakende olarak punch balon, lastikli balon satışlarımız yer almaktadır. İletişim sayfamız üzerinde yer alan bilgiler dahilinde bizimle iletişime geçebilir ve talebinizi iletebilirsiniz. Toptan Punch Balon alımları için minimum sipariş adetleri yer almaktadır konuyla ilgili müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...