Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim. Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim. Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim. Tüm Alışverişlerde Sepette %25 İndirim.

Resim ve Fotoğraf Baskılı balon

Tarih: 15.08.2023 12:38
Resim ve Fotoğraf Baskılı balon

Resim Baskılı Balon | Fotoğraf Baskılı Balon

Doğum Günü, Evlilik Teklifi ve özel organizasyonlarınız için fotoğraf baskılı balon yaptırabilirsiniz.Balon üzerine resim, fotoğraf veya farklı grafik çalışmaları olmak üzere tüm her şey metin-fotoğraf vb şeklinde uygulanabilir. Göndereceğiniz resim veya çalışmaların çözünürlüklerinin yüksek olması balona baskı kalitesini de doğrudan etkilemektedir. Fotoğraflar balon üzerine tek renk olarak uygulama yapılmaktadır. 

 

Balon üzerine fotoğraf baskısında baskı rengi siyah olarak önerilmektedir. Balon renklerini istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Konsept organizasyonlarınız ve sünnet baskılı balon gibi özel temalarda mavi balon gibi özel istek üzerine yapılabilir. Tram uygulaması gerçekleştirileceğinden dolayı resim,fotoğraf gibi uygulamalarda balona baskı rengini siyah olarak tercih etmeniz durumunda en iyi sonucu elde edebiliriz.

 

Fotoğraf baskılı balon fiyatları seçeceğiniz adete göre değişkenlik göstermektedir.
Minimum Sipariş 100 Adet, 200 Adet ve 500 Adet olarak belirlenmiştir. 

 

Resim Baskılı Balon

Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü ve diğer organizasyonlarınız için resim baskılı balon veya fotoğraf baskılı balon yaptırmak istiyorsanız eğer öncelikle göndereceğiniz görselin çözünürlüğünün yüksek olması gerekmektedir. Resim Çözünürlüğü baskı kalitesini doğrudan etkilemektedir.

 

Fotoğraf Baskılı Balon Adetleri

Kişiye özel baskılı balon çalışmalarında minimum 500 adet tek yüze tek renk baskı uygulaması sağlanılmaktadır. 

 

Resimler Renkli mi oluyor?

Balona resim baskısı yaptırmak istiyorsanız eğer tek renk ve tramlı bir şekilde baskı uygulaması gerçekleştirilmektedir.

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...