Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı Sepette %25 İndirim Belirli Ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ YCK Balon - Lateks Balon İmalatı

Resim ve Fotoğraf Baskılı balon

Tarih: 15.08.2023 12:38
Resim ve Fotoğraf Baskılı balon

RESİM VE FOTOĞRAF BASKILI BALON

Yılbaşı, doğum günü kutlamaları veya özel etkinliklerde kullanılan balonlar, sadece renkli plastik objeler olmaktan çıkarak, özel tasarımlar ve baskılarla olaylara özel anlam katıyor. Özellikle "YCK balonları" adı verilen bu özel balonlar, resim ve fotoğraf baskılı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Bu balonlar, özel anıları ve güzel anları hatırlatan fotoğraflarla süslenerek etkinliklere özel bir dokunuş sağlıyor. İster sevdiklerinizin yüzlerini taşıyan bir balonla sürpriz yapın, ister unutulmaz bir anıyı resim baskılı balonlarla paylaşın; YCK balonları, olayları unutulmaz kılmak için yaratıcı bir seçenek sunuyor. Balonlarınızı daha düzenli ve şık sergilemek için sitemizde bulunan damla etiketleri ve balon standlarını inceleyebilirsiniz. Fotoğraf baskılı balonlar, duygusal değeri yüksek hediye alternatifleri sunarken, aynı zamanda etkinliklere eğlence ve kişisellik katma konusunda da birinci sınıf bir seçenek oluşturuyor. YCK balonları, özel tasarımları ve kaliteli baskılarıyla her türlü kutlamaya renk katmak için mükemmel bir seçenek olarak öne çıkıyor.

 

Fotoğraf baskılı balon fiyatları seçeceğiniz adete göre değişkenlik göstermektedir.
Minimum Sipariş 100 Adet, 200 Adet ve 500 Adet olarak belirlenmiştir. 
 

Resim Baskılı Balon

Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü ve diğer organizasyonlarınız için resim baskılı balon veya fotoğraf baskılı balon yaptırmak istiyorsanız eğer öncelikle göndereceğiniz görselin çözünürlüğünün yüksek olması gerekmektedir. Resim Çözünürlüğü baskı kalitesini doğrudan etkilemektedir.

 

Fotoğraf Baskılı Balon Adetleri

Kişiye özel baskılı balon çalışmalarında minimum 500 adet tek yüze tek renk baskı uygulaması sağlanılmaktadır. 

 

Resimler Renkli mi oluyor?

Balona resim baskısı yaptırmak istiyorsanız eğer tek renk ve tramlı bir şekilde baskı uygulaması gerçekleştirilmektedir.

 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...